Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Ontario mokra karma dla kota
5
Iwona dnia 2020-09-22 dodał komentarz o tytule: Kot lubi to :)
Opinia zweryfikowana zakupem

Postanowiłam zaryzykować i zamówiłam nieznane mi do tej pory pokarmy od Ontario. Mokra karma dla kota zdała egzamin śpiewająco, bo kot nie zostawia już pełnej miski i nie ma też problemów z żołądkiem. Polecam serdecznie :)

5
Wojciech dnia 2020-09-23 dodał komentarz o tytule: Świetna cena
Opinia zweryfikowana zakupem

Karma mokra Ontario opłaca się każdemu - z jednej strony to naprawdę tani pokarm, a z drugiej zdrowy i smaczny posiłek dla kota. Podoba mi się skład karmy, podoba mi się cena za opakowanie, no i podoba mi się polityka sklepu, bo zamówienie zawsze jest na czas. 5 gwiazdek.

5
Mikołaj dnia 2020-10-22 dodał komentarz o tytule: Super
Opinia zweryfikowana zakupem

Przedwczoraj kupiłam pokarm marki Ontario. Karma mokra już u mnie jest więc, te wszystkie komentarze o ekspresowej przesyłce nie wzięły się znikąd. Polecam serdecznie!

5
Kacper dnia 2020-12-10 dodał komentarz o tytule: Najlepsza jakość
Opinia zweryfikowana zakupem

Ostatnio przyszła do mnie paczka od AlleZoo, karma dla kota Ontario, jaką kupiłem dla swojego kota, ma bardzo dobry skład i jest zbilansowanym posiłkiem właśnie dla mojego pupila. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam.

5
kubecki.z dnia 2020-12-17 dodał komentarz o tytule: Dobra karma
Opinia zweryfikowana zakupem

Mokra karma dla kota Ontario to bardzo dobry produkt, z którego jestem zadowolony. Widzę, że pokarm służy mojemu koty. Ma zdrową sierść i dużo energii :)