Natural Taste mokra karma dla kota

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Natural Taste mokra karma dla kota
5
Adrian dnia 2020-09-21 dodał komentarz o tytule: Kupiłem karmę
Opinia zweryfikowana zakupem

Tym razem padło na Natural Taste. Mokra karma dla kota od tego producenta przekonała mnie przede wszystkim wyborem. Jest nie tylko kurczak, ale też wołowina i szereg innych mięs, więc kot na pewno się nie znudzi takim pokarmem.

5
Lewandowski dnia 2020-10-08 dodał komentarz o tytule: Kupiłem Natural Taste
Opinia zweryfikowana zakupem

Koleżanka poleciła mi akurat Natural Taste. Karma mokra wydawała mi się niepotrzebnym wydatkiem, bo kupują już dobrą jakościowo suchą karmę, ale wystarczyło mi jedno spojrzenie na zachwyconego kota, żeby się przekonać. Nie podaję mokrej codziennie. Wystarczy od czasu do czasu, a kociak jest po prostu zachwycony.

5
Jakub Dąbrowski dnia 2020-10-09 dodał komentarz o tytule: Duży wybór
Opinia zweryfikowana zakupem

Po prostu świetna, żałuję że tak późno wpadłem na Natural Taste. Karma mokra od innych producentów była trudna do strawienia dla mojego kocura seniora, ale ta konkretna jest już ok. Kot nie ma żadnych problemów z jedzeniem i trawieniem, a to już staruszek.

5
Lewy dnia 2020-12-03 dodał komentarz o tytule: Najlepsza na rynku
Opinia zweryfikowana zakupem

Karma dla kota Natural Taste to najlepszy wybór dla mojego futrzaka. Pełna witamin i zbilansowany skład sprawiają, że mój podopieczny jest zdrowy i pełen wigoru :)

5
Alicja Pawlak dnia 2020-12-16 dodał komentarz o tytule: Idealna dla mojego kota!
Opinia zweryfikowana zakupem

Jestem bardzo zadowolona z zakupu pokarmu, jakim jest mokra karma dla kota Natural Taste. Widzę po moim pupilu, że jedzenie bardzo mu smakuje, dzięki AlleZoo!