Animonda Carny

Animonda Carny to jedna z propozycji mokrych karm dla kota. Podobnie jak pozostałe produkty firmy bogata jest w wysokowartościowe, zdrowe składniki. Recepturę Animonda Carny opracowano przy konsultacji z ekspertami hodowli i właścicielami zwierząt, aby zagwarantować najwyższa jakoś i pełną satysfakcję.W szerokiej ofercie znajdują się różne rodzaje karmy dostosowanej do indywidualnych preferencji kota takich jak rasa, wiek czy waga.

Animonda Carny Kitten to karma, która dzięki dopracowanej recepturze wspiera zdrowy rozwój kociąt. Wchodzące w skład karmy mięso najwyższej jakości jest nie tylko pożywne, ale z pewnością zasmakuje nawet najbardziej wybrednym kotom. Karma dla kota Animonda wolna jest od wszelkich ulepszaczy smaku, sztucznych barwników czy konserwantów.

Animonda Carny Adult to lekkostrawna karma przeznaczona dla dorosłych kotów bogata w substancje odżywcze. Dostępny jest szeroki wybór smaków takich jak wołowina, wołowina z sercem, kurczak czy wiele innych. Dzięki temu posiłki kota mogą być bardzo urozmaicone.

Animonda Carny Senior to karma przeznaczona dla kotów powyżej siódmego roku życia w formie łatwych do pogryzienia i stawienia kawałków. Dzięki temu starsze koty mogą mieć jak największy komfort jedzenia.

Największym priorytetem dla firmy Animonda jest dbanie o naturalne odżywianie pupila i odpowiednie zrównoważenie składników. Receptura suchej karmy dla kota tworzona jest przy współpracy ze specjalistami. Dzięki dostosowaniu karmy Animonda Carmy do różnych kategorii wiekowych, kot może otrzymać na każdym etapie rozwoju wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Niezwykle szeroki wybór smaków gwarantuje, że posiłki pupila nigdy nie będą monotonne.

Nasz sklep wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Możesz zablokować pliki cookies w 
ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności 
zamknij