FILTRY

Producent
 
Rodzaj produktu
 
Przeznaczenie
 
Opinie o AlleZoo na Opineo.pl
Newsletter
Zobacz

 

Chico

 

Wyprzedaże Allezoo

 

Zobacz

Szampony hipoalergiczne - Dr Seidel

Dbanie o higienę oraz pielęgnację naszych psów to podstawa ich dobrego i zdrowego funkcjonowania. Szampon dr Seidla jest prostym, skutecznym sposobem na tą istotną sferę opieki nad zwierzętami. Wybierając szampon hipoalergiczny dla psa możesz liczyć na bezpieczny i łatwy w użyciu produkt, który sprawdzi się nawet na najwrażliwszej skórze.

Preparaty przygotowywane przez dr Seidla (polskie laboratorium) powstają z najwyższą troską o zdrowie naszych pupili, dlatego idealnie sprawdzają się w sytuacji wystąpienia różnych problemów skórnych, ale także ich profilaktyce (każdorozowo problem skórny skonsultuj z lekarzem weterynarii). Różne choroby naskórne, z którymi może mieć do czynienia nasze zwierzę, są wyjątkowo uciążliwe dla niego, a także dla nas. Dlatego też szampony dr Seidla mogą być tutaj jakościowym rozwiązaniem w bardzo dobrej cenie. 

Siła tych szamponów leży po prostu w jego recepturze dopasowanej do konkretnych przypadków. Szampon hipoalergiczny dla psa jest przeznaczony specjalnie dla czworonogów, których skóra jest niezwykle wrażliwa, skłonna do podrażnień, zmian alergicznych. Skutkiem jego stosowania jest przywrócenie naturalnej bariery ochronnej skóry, ale i skuteczne usuwanie wszelkich zabrudzeń, przykrego zapachu oraz przywrócenie miękkości i odpowiedniego natłuszczenia sierści.

Nasz sklep wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Możesz zablokować pliki cookies w 
ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności 
zamknij