Psy

FILTRY

Producent
 
Wysyłka Gratis
 
Opinie o AlleZoo na Opineo.pl
Newsletter
Zobacz

 

Chico

 

Wyprzedaże Allezoo

 

Zobacz
na stronę

Zabawki dla psa

Pies, podobnie jak każde zwierzę obdarzone dużą inteligencją, do życia potrzebuje nie tylko dobrego jedzenia i wygodnego posłania, ale też rozrywki, zabawy i uwagi ze strony swojego opiekuna. Bez względu na to, czy chcesz umilić pupilowi czas spędzany przez niego w samotności pod twoją nieobecność, ćwiczyć jego inteligencję, czy po prostu wesoło bawić się razem z nim i pogłębiać wasze relacje, zakup odpowiedniej zabawki dla psa to podstawa.

Gumowe gryzaki

Wiele psów uwielbia gryźć twarde przedmioty, zarówno te przeznaczone do gryzienia, jak i takie, od których powinny się trzymać z daleka - kto z nas chociaż raz nie znalazł pogryzionych kapci? Kup swojemu ulubieńcowi bezpieczny, gumowy gryzak – kość, hantelki albo sznur zabawnych kiełbasek, w które będzie mógł wbijać zęby do woli. Niewątpliwą zaletą gryzaka jest jego bezpieczeństwo – wykonana z gumy zabawka dla psa eliminuje bowiem ryzyko, że zwierzę skaleczy się drzazgą lub udławi ostrym fragmentem.

Dźwiękowe zabawki dla psa

Jeżeli chcesz sprawić pupilowi jeszcze więcej radości, idealna będzie zabawka dla psa wydającą dźwięki. Wybór jest tu ogromny, w naszym sklepie znajdziesz zabawne piszczące gęsi, kurczaki, świnki, rozgwiazdy, a nawet… nonszalanckiego Pana Marchewkę. Odgłosy wydawane przez zabawki przykują uwagę twojego psa i zapewnią mu długie godziny zabawy w podrzucanie, naciskanie i gryzienie piszczącego przedmiotu. Posiadane już zabawki dla psa dodatkowo można wzbogacić o chrumkającą świnkę lub muczącą krówkę, co nie tylko urozmaici życie twojego zwierzaka, ale też pozwoli ci odetchnąć od dźwięku piszczałek.

Piłeczki, maskotki, a może frisbee?

Nieodzownym elementem na psim placu zabaw jest piłeczka, którą pies może aportować, gonić, podrzucać i podgryzać. W zależności od upodobań pupila możemy kupić mu piłeczkę gładką, kolczastą lub karbowaną. W naszym sklepie znajdziesz różne rozmiary piłeczek dostosowane do potrzeb psów o różnej wielkości. Doskonałym rozwiązaniem dla szczeniaków są zabawki-maskotki, do których chętnie będą powracać także w dorosłym życiu. Jeżeli natomiast posiadamy psa dużej rasy i planujemy dłuższą wyprawę na świeże powietrze, warto zabrać ze sobą frisbee. Frisbee to zabawka dla psa idealna na wiosenny spacer lub majówkę na działce.

Wybór zabawek jest na tyle duży, że spokojnie dopasujemy zakup zarówno do upodobań naszych, jak i naszego ulubieńca, co sprawi, że czas z nim spędzany przyniesie mnóstwo radości.

Nasz sklep wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Możesz zablokować pliki cookies w 
ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności 
zamknij