Miski i poidła dla psa

FILTRY

Producent
 
Opinie o AlleZoo na Opineo.pl
Newsletter
Zobacz

 

Chico

 

Wyprzedaże Allezoo

 

Zobacz
na stronę

Poidła

miski metalowe i plastikowe dla psa

Miska metalowa dla psa, a może plastikowa?
Miska dla psa jest podstawowym zakupem jaki trzeba zrobić dla naszego czworonożnego pupila. Pies musi mieć dwie osobne miski- jedną na jedzenie, drugą na wodę. Bardzo ważne jest, aby dostosować miskę do wielkości psa. Im większe zwierzę tym większa i stabilniejsza powinna być miska.

Nie może uciekać
Miska dla psa nie powinna się przesuwać w trakcie jedzenia i picia. W naszej szerokiej ofercie posiadamy miski dla psa posiadające gumowe podkładki, które zapobiegają przesuwaniu – miska metalowa.

Wybór jest spory
Wybierając miskę dla psa należy zwrócić uwagę na ich funkcjonalność, łatwość czyszczenia i trwałość. W naszym sklepie posiadamy miski metalowe, ceramiczne, silikonowe oraz plastikowe. Ze względu na wytrzymałość materiału dużą popularnością wśród właścicieli psów cieszy się miska metalowa dla psa oraz miska ceramiczna (odporność na podgryzanie). Zarówno miski metalowe dla psa jak i miski ceramiczne są łatwe do czyszczenia, a bakterie i mikroorganizmy osadzające się na misce nie mają żadnych szans.

W podróży
Obok misek używanych na co dzień warto mieć pod ręką akcesoria podróżne. Polecamy dostępne w naszym sklepie wygodne butelki z miską ułatwiające pojenie psa nie tylko podczas wyjazdu, ale także w trakcie dłuższego spaceru, zwłaszcza latem.

Nasz sklep wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Możesz zablokować pliki cookies w 
ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności 
zamknij