Kabanosy dla psa

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Kabanosy dla psa

Kabanosy dla psa – doskonała przekąska między posiłkami

Kabanosy dla psa to najlepsze przekąski, jakie może dostać nasz czworonożny przyjaciel między posiłkami. To naturalne smakołyki, którymi można nagradzać naszego pupila za podanie łapy, siad czy wykonanie innych komend lub po prostu grzeczne zachowanie. Psiakom trudno jest się oprzeć smakowi i zapachowi kabanosów, o czym doskonale wiedzą trenerzy czworonogów. Właściciele psów także wiedzą jak psiaki przepadają za tymi smakołykami, bo są one odpowiednikiem ludzkiej czekolady czy naszych ulubionych łakoci. Psy mają skłonności do przejadania się, dlatego nie należy podawać psu zbyt dużej ilości przekąsek, ponieważ może dojść do niestrawności i złego samopoczucia czworonoga, a tego przecież byśmy nie chcieli.

Kabanosy dla psa to świetne wzmocnienie w trakcie treningu

W ofercie Alle Zoo znajdziesz kabanosy dla psa w opakowaniach po 100szt, a także pojedyncze kabanosy, w różnych smakach i kolorach: naturalne, żółte, zielone, pomarańczowe, czerwone, niebieskie, czarne oraz mix. To doskonały smakołyk dla każdego czworonoga niezależnie od rasy i wielkości. Kabanosy dla psa doskonale sprawdzają się jako zdrowa przekąska między posiłkami oraz doskonałe wzmocnienie treningu czy szkolenia czworonoga. Naturalne kiełbaski wykonane są z mielonej skóry wołowej, dlatego są naturalne i psy tak je uwielbiają.

W naszej ofercie znajdziesz także przysmaki ze skóry prasowanej oraz naturalne przekąski i żwacze wołowe. Przysmaki dla psa doskonale nadają się także do oczyszczenia kamienia nazębnego u czworonogów oraz wzmocnienia zębów.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Kabanosy dla psa
5
magdalena.p dnia 2019-10-14 dodał komentarz o tytule: Kabanosy na przekąskę dla psów :)
Opinia zweryfikowana zakupem

Kabanosy dla psa to najlepszy pomysł na szybką przekąskę między posiłkami. Idealne uzupełniają dietę i dają coś nowego, a przecież każdy lubi urozmaicenie w kuchni!

5
Ola.96 dnia 2020-04-06 dodał komentarz o tytule: Zaufany sklep
Opinia zweryfikowana zakupem

Już od dawna kupuję tutaj przysmaki. Kabanosy dla psa to chyba ulubiona przekąska moich psiaków, a ten starszy jest naprawdę wybredny. Jego aprobata to dla mnie najlepsza rekomendacja. Skład przysmaków na ogromny +

5
Adrian_98 dnia 2020-04-07 dodał komentarz o tytule: Kupuję od miesięcy
Opinia zweryfikowana zakupem

Już od września regularnie zamawiam stąd kabanosy dla psów. Bardzo zasmakowały moim buldogom i zawsze jedzą je ze smakiem :)

5
Seba dnia 2020-04-15 dodał komentarz o tytule: Świetna przekąska dla psa
Opinia zweryfikowana zakupem

Taki kabanos dla psa to dobra przekąska. Przynajmniej mam pewność, że piesek je zdrowo i smacznie. Cena bardzo korzystna, więc nie ma do czego się przyczepić :)

5
Edzia dnia 2020-05-20 dodał komentarz o tytule: Kupuję od dawna
Opinia zweryfikowana zakupem

Już od miesięcy kupuję te kabanosy dla psów. Opinie internautów mnie przekonały, bo zazwyczaj unikałam takich przekąsek - mój piesek jest już stary, przez co stał się bardzo wrażliwy.