Kabanosy dla psa

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  • atrybut: Naturalne / 100szt. 8,99 zł [-] [+]
   atrybut: Żółte / 100szt. 8,99 zł [-] [+]
   atrybut: Zielone / 100szt. 8,99 zł [-] [+]
   atrybut: Pomarańczowe / 100szt. 8,99 zł [-] [+]
   atrybut: Czerwone / 100szt. 8,99 zł [-] [+]
   atrybut: Niebieskie / 100szt. 8,99 zł [-] [+]
   atrybut: Brązowe / 100szt 8,99 zł [-] [+]
   atrybut: Czarne / 100szt. 8,99 zł [-] [+]
   atrybut: Mix / 100szt. 8,99 zł [-] [+]
   atrybut: Mix / 1szt 0,25 zł [-] [+]
   atrybut: Mix / 10szt 1,49 zł [-] [+]
   0 1 2 3 4 2 Opinie 

   8,99 zł
   do 24h
  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  Kabanosy dla psa

  Kabanosy dla psa – doskonała przekąska między posiłkami

  Kabanosy dla psa to najlepsze przekąski, jakie może dostać nasz czworonożny przyjaciel między posiłkami. To naturalne smakołyki, którymi można nagradzać naszego pupila za podanie łapy, siad czy wykonanie innych komend lub po prostu grzeczne zachowanie. Psiakom trudno jest się oprzeć smakowi i zapachowi kabanosów, o czym doskonale wiedzą trenerzy czworonogów. Właściciele psów także wiedzą jak psiaki przepadają za tymi smakołykami, bo są one odpowiednikiem ludzkiej czekolady czy naszych ulubionych łakoci. Psy mają skłonności do przejadania się, dlatego nie należy podawać psu zbyt dużej ilości przekąsek, ponieważ może dojść do niestrawności i złego samopoczucia czworonoga, a tego przecież byśmy nie chcieli.

  Kabanosy dla psa to świetne wzmocnienie w trakcie treningu

  W ofercie Alle Zoo znajdziesz kabanosy dla psa w opakowaniach po 100szt, a także pojedyncze kabanosy, w różnych smakach i kolorach: naturalne, żółte, zielone, pomarańczowe, czerwone, niebieskie, czarne oraz mix. To doskonały smakołyk dla każdego czworonoga niezależnie od rasy i wielkości. Kabanosy dla psa doskonale sprawdzają się jako zdrowa przekąska między posiłkami oraz doskonałe wzmocnienie treningu czy szkolenia czworonoga. Naturalne kiełbaski wykonane są z mielonej skóry wołowej, dlatego są naturalne i psy tak je uwielbiają.

  W naszej ofercie znajdziesz także przysmaki ze skóry prasowanej oraz naturalne przekąski i żwacze wołowe. Przysmaki dla psa doskonale nadają się także do oczyszczenia kamienia nazębnego u czworonogów oraz wzmocnienia zębów.