Szanowni Państwo! Z uwagi na dużą liczbę zamówień obecnie czas realizacji zamówienia wynosi do 72h.

Obroża z adresówką

Katalog

Włączone filtry:
  Producent

  Popularne produkty

  SELECT * FROM `ps_category_product` left join `ps_product` on `ps_category_product`.`id_product` = `ps_product`.`id_product` where `id_category` = 495 and `visibility` = "both" and `active` = "1" order by RAND() limit 2
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  Obroża z adresówką

  Obroża z adresówką – w trosce o Twojego psiaka!

  Zdarzyło Ci się, że Twój pies za daleko się od Ciebie oddalił i nie mogłeś go znaleźć? A może Twój psiak zgubił się podczas spaceru? Tylko właściciel czworonoga, któremu zdarzyła się taka sytuacja, wie, co to znaczy. Utrata czy zgubienie psa to straszne przeżycie zarówno dla właściciela jak i dla zwierzęcia. Jak więc ochronić swojego czworonoga przed zgubieniem się? Wystarczy odpowiednia obroża z adresówką, na której napiszesz imię psa oraz swój adres czy numer telefonu. Osoba, która znajdzie Twojego psa, będzie mogła od razu do Ciebie zadzwonić, a Ty odnajdziesz swojego czworonożnego przyjaciela dużo szybciej.

  Dlaczego obroża z adresówką jest tak niezbędna?

  Obroża z adresówką to niezbędny gadżet dla każdego właściciela czworonoga. Założenie psu obroży z adresówką sprawi, że nawet w sytuacji, kiedy pies się zgubi, będzie można bardzo szybko zidentyfikować jego właściciela, a zwierze szybko wróci do swojego domu. Zabezpiecz swojego czworonoga, aby mieć pewność, że nigdy Ci się nie zgubi! Adresówka wykonana jest tak, aby Twój numer telefonu był widoczny nawet po jej całkowitym zamoczeniu obroży. Nie zastanawiaj się, załóż swojemu psu obrożę z adresówką już dziś! Na pewno nie będziesz żałować tej decyzji!

  W naszej ofercie znajdziesz obroże z adresówką dopasowane do niemal wszystkich ras i wielkości psów. Wybierz odpowiedni kolor i ciesz się bezpieczeństwem Twojego czworonożnego przyjaciela.

  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Obroża z adresówką
  5
  Kasia_płock dnia 2020-04-09 dodał komentarz o tytule: Świetny dodatek
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Pomyślałam, że dobrym pomysłem będzie nowa obroża. Adresówka jest świetnym dodatkiem, warto zainwestować w taki produkt!

  5
  Paweł Brzeziński dnia 2020-04-15 dodał komentarz o tytule: Polecam wszystkim!
  Opinia zweryfikowana zakupem

  W końcu nowa obroża! Adresówka dla psa to fantastyczna sprawa, proste, a jakie praktyczne!

  5
  Aga_koszalin dnia 2020-04-17 dodał komentarz o tytule: Już nie zgubi
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Mój pies dość szybko gubił zwykłe adresówki. Obroża z adresówką dla psa sprawdza się o wiele lepiej! Polecam!

  5
  Sarmacki dnia 2020-04-20 dodał komentarz o tytule: Dla każdego psa
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Moim zdaniem obroża z adresówką powinna znaleźć się na szyi każdego psa. Nawet jeśli pies ucieknie, to znalazca może oddać go w ręce właściciela

  5
  Mateusz dnia 2020-05-10 dodał komentarz o tytule: Solidna i trwała
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Nieduży wybór, ale tylko tu znalazłem obroże z adresówką. Wybrałem czarną. Dobrze się sprawdza, jest solidna i wygląda na trwałą.