Wydłużony czas realizacji: do 4 dni

Obroża z adresówką

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Obroża z adresówką

Obroża z adresówką – w trosce o Twojego psiaka!

Zdarzyło Ci się, że Twój pies za daleko się od Ciebie oddalił i nie mogłeś go znaleźć? A może Twój psiak zgubił się podczas spaceru? Tylko właściciel czworonoga, któremu zdarzyła się taka sytuacja, wie, co to znaczy. Utrata czy zgubienie psa to straszne przeżycie zarówno dla właściciela jak i dla zwierzęcia. Jak więc ochronić swojego czworonoga przed zgubieniem się? Wystarczy odpowiednia obroża z adresówką, na której napiszesz imię psa oraz swój adres czy numer telefonu. Osoba, która znajdzie Twojego psa, będzie mogła od razu do Ciebie zadzwonić, a Ty odnajdziesz swojego czworonożnego przyjaciela dużo szybciej.

Dlaczego obroża z adresówką jest tak niezbędna?

Obroża z adresówką to niezbędny gadżet dla każdego właściciela czworonoga. Założenie psu obroży z adresówką sprawi, że nawet w sytuacji, kiedy pies się zgubi, będzie można bardzo szybko zidentyfikować jego właściciela, a zwierze szybko wróci do swojego domu. Zabezpiecz swojego czworonoga, aby mieć pewność, że nigdy Ci się nie zgubi! Adresówka wykonana jest tak, aby Twój numer telefonu był widoczny nawet po jej całkowitym zamoczeniu obroży. Nie zastanawiaj się, załóż swojemu psu obrożę z adresówką już dziś! Na pewno nie będziesz żałować tej decyzji!

W naszej ofercie znajdziesz obroże z adresówką dopasowane do niemal wszystkich ras i wielkości psów. Wybierz odpowiedni kolor i ciesz się bezpieczeństwem Twojego czworonożnego przyjaciela.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews Obroża z adresówką
5
Kasia_płock dnia 2020-04-09 dodał komentarz o tytule: Świetny dodatek
Opinia zweryfikowana zakupem

Pomyślałam, że dobrym pomysłem będzie nowa obroża. Adresówka jest świetnym dodatkiem, warto zainwestować w taki produkt!