Wydłużony czas realizacji: do 4 dni

Przechowywanie karmy

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Przechowywanie karmy

Przechowywanie karmy dla kota nie musi stanowić problemu!

Czy chodzi o większe ilości w domu, czy przysmaki na dłuższą podróż na przykład samochodem, przechowywanie karmy dla kota nie musi być kłopotliwe. Źle przechowywany pokarm z pewnością szybko traci na jakości i chrupkości oraz łapie wilgoć. Aby Twój pupil był zawsze zadowolony z jedzenia, upewnij się, że jest ono szczelnie zamknięte. W ofercie „Allezoo” znajdziesz na przykład różnej wielkości plastikowe pojemniki, w których bez trudu zmieścisz karmę razem z workiem – lub bez niego. Łatwo je wyczyścisz, a solidny zamek wyklucza ryzyko „włamania się” przez czworonoga. To rewelacyjne rozwiązanie, jeżeli przechowujesz pokarm na przykład w piwnicy czy w łazience.

Przechowywanie karmy dla kota w czasie podróży

Nie zapominamy o podróżnikach! Oprócz stacjonarnych pojemników, oferujemy również przenośne torby i woreczki na przysmaki dla Twojego pupila, dzięki którym możesz nagrodzić go za grzeczne zachowanie w czasie podróży. Wysokiej jakości worki i torebki doskonale się sprawdzą również w trakcie szkoleń i spacerów. Przechowywanie karmy dla kota jeszcze nigdy nie było tak proste, prawda?

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews Przechowywanie karmy
5
Alan dnia 2020-02-11 dodał komentarz o tytule: Kot je karmę do końca
Opinia zweryfikowana zakupem

Zauważyłam, że mój kot nie chciał dojadać karmy do końca. W zoologicznym powiedziano mi, że odpowiednie przechowywanie karmy dla kota to podstawa. Teraz mam pojemnik i pies je całą karmę!

5
Dorota Kryszan dnia 2020-03-11 dodał komentarz o tytule: Zasłużone 5 gwiazdek
Opinia zweryfikowana zakupem

Właściwe przechowywanie kociej karmy ma naprawdę duże znaczenie. W końcu nikt z nas nie chce dawać pupilom nieświeżej, zgniłej czy zanieczyszczonej karmy. Produkty z Allezoo w pełni satysfakcjonują!

5
isabella dnia 2020-03-30 dodał komentarz o tytule: Pomysł na przechowywanie
Opinia zweryfikowana zakupem

Jaki jest mój sposób na przechowywanie karmy? Teraz pojemniki na karmę z AlleZoo. W końcu mój kot je suchą karmę do końca