pess środki owadobójcze

Pess środki owadobójcze bezpieczne dla Twojego czworonoga

Pess jest jedyną taką polską firmą produkującą pełny asortyment środków owadobójczych i pielęgnacyjnych dla zwierząt domowych. Ich produkty są bezpieczne dla czworonogów i przyjazne dla środowiska, dlatego możesz być pewny, że Pess to najlepszy wybór.

Ochrona i pielęgnacja. Pess – środki owadobójcze, których potrzebujesz

Do wyboru masz szeroką gamę obroży owadobójczych dla psów i kotów przystosowanych do zwalczania insektów na sierści, i skórze zwierząt. W ofercie producenta swoje miejsce znalazły także zasypki do stosowania na posłaniach, budach lub koszykach, w których śpi zwierzę, a także szampony owadobójcze doskonale zwalczające wszelkie insekty.

Kosmetyki pielęgnacyjne dla zwierząt marki Pess posiadają dobre właściwości antyseptyczne, łagodzące i pielęgnujące oraz poprawiające ogólną kondycję skóry, i sierści zwierząt.

Zadbaj o zdrowie swojego czworonożnego przyjaciela

Środki owadobójcze przygotowywane są z myślą o bezpieczeństwie zwierząt domowych, dlatego są produkowane jedynie z naturalnych surowców pochodzenia roślinnego lub biologicznego. Zadbaj o zdrowie i pielęgnację swojego czworonożnego przyjaciela z obrożami, i szamponami marki Pess.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów