Przenośne klatki RodyLounge

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Przenośne klatki RodyLounge

Słodki pyszczek, duże czarne oczy i miękkie futerko - chomiki są często wybierane jako pierwsze zwierzątko dla dziecka. To małe urocze gryzonie, które swoją energią dorównują dzieciom. Tak jak one, chcą się bawić, ale też potrzebują odpowiedniej opieki i dużo miłości. Opieka nad zwierzakiem uczy dzieci odpowiedzialności i troski o innych. Jednak, by ta nauka przyniosła pożądane rezultaty, trzeba zadbać również o odpowiednie warunki życia dla chomika.

Wybierz przenośną i przezroczystą klatkę RodyLounge!

Mieszkaniem tego kochanego gryzonia jest klatka, którą można urządzić według potrzeb. Należy jednak zadbać o wszystkie niezbędne przedmioty jak poidełko, kołowrotek czy pojemnik na jedzenie, tak by zapewnić odpowiednie warunki życia zwierzakowi. Ważne jest też regularne sprzątanie klatki. W tym momencie pojawia się pierwszy problem - gdzie umieścić chomika podczas sprzątania klatki, by zapewnić mu bezpieczeństwo? Nie zawsze przecież będzie przy wykonywaniu tej czynności druga osoba, która zajmie się Twoim pupilem. Możesz szukać różnych rozwiązań, lecz najlepszym i najbezpieczniejszym będzie przenośna klatka dla chomika.
Z jej pomocą spokojnie i bez żadnych problemów uprzątniesz mieszkanie gryzonia. Decydując się na transporter masz stuprocentową pewność, ze chomik jest bezpieczny i nie stanie mu się żadna krzywda.

Przenośna klatka dla gryzoni ułatwia transport

Przenośna klatka dla chomika przydaje się nie tylko podczas cotygodniowych porządków w jego głównej siedzibie. Jest niezastąpiona również wtedy, gdy zwierzątko zachoruje i trzeba bezpiecznie przetransportować je do weterynarza. Chore zwierzęta bardzo się stresują i każda zmiana ten stres pogłębia. Zdenerwowanie u chomika wywołują także sytuacje, w których jesteśmy zmuszeni zmienić na jakiś czas otoczenie, do którego przywykł. Przeprowadzka, duży remont czy daleka podróż – wszystkie te okoliczności wpływają na samopoczucie gryzonia i jego zdrowie. Dzięki transporterowi – miejscu, które jest dla chomika znajome - napięcie spowodowane zmianą otoczenia zostanie zdecydowanie zminimalizowane.

Przezroczyste klatki najwyższej jakości

Klatki RodyLounge w naszym sklepie są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Kupując je u nas masz pewność, że Twoje zwierzątko będzie bezpieczne, ponieważ pochodzą one bezpośrednio z oficjalnej, polskiej dystrybucji. Klatki Rody Lounge zapewniają gryzoniowi optymalne warunki do życia oraz wygodę podczas transportu. Te unikalne klatki idealnie nadają się nie tylko dla chomików, ale też dla innych małych gryzoni. Mają wygodny uchwyt, który amortyzuje nadmierne wstrząsy spowodowanie przenoszeniem zwierzątka. Uchwyty są solidnie zamontowane, masz więc pewność, że nie urwą się podczas podróży. Dzięki specjalnym otworom dostosowywanym do rozmiarów gryzonia, przenośna klatka zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, a także gwarantuje, że zwierzak nie wydostanie się z transportera bez Twojej wiedzy. To niezbędnik każdego, kto chce zapewnić bezpieczeństwo tym delikatnym stworzeniom podczas sprzątania, podróży czy wizyty u weterynarza.

Klatka dla chomika jak u Doroty Szelągowskiej

Czasami pytacie nas czy mamy taką klatkę dla chomika jaką użyła w swoim programie "Dorota Was Urządzi" Dorota Szelągowska. Nie wiemy o który odcinek metamorforzy dokładnie chodzi, ale po kilku rozmowach możemy powiedzieć, że chodzi (przynajmniej w większości) o klatkę RodyLounge TRIO, którą znajdziecie w naszej ofercie.

I niech nie zwiedzie Cię niższa cena niż w wycenie jaką pewnie udostępniono podsumowaniu programu, bo u nas przezroczyste klatki dla chomika RodyLounge znajdziesz w świetnej ofercie.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Przenośne klatki RodyLounge
5
d.sebastian dnia 2020-05-12 dodał komentarz o tytule: Dla początkujących jak znalazł
Opinia zweryfikowana zakupem

Według mnie przenośne klatki RodyLounge to marka sama w sobie. Do tego wysoka jakość wykonania, solidna podstawa i pewność, że zwierzak nie wyjdzie i nie zrobi sobie krzywdy. Według mnie ten produkt jest dobrym startem dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z gryzoniami, jakimi są chomiki.

5
Karolina dnia 2020-06-04 dodał komentarz o tytule: Super wyprawka
Opinia zweryfikowana zakupem

Te klatki RodyLounge dla chomika są naprawdę mega. Super, że są sprzedawane z pełnym wyposażeniem, bo nie trzeba się niczym martwić.

5
Aleksander Olejniczak dnia 2020-06-08 dodał komentarz o tytule: Klatki z pełnym wyposażeniem
Opinia zweryfikowana zakupem

Jak dla mnie, klatka RodyLounge dla chomika to najlepszy wybór. Nowoczesny wygląd i pełne wyposażanie!

5
Filip Lewandowski dnia 2020-06-09 dodał komentarz o tytule: Chomik w podróży
Opinia zweryfikowana zakupem

Przenośnia klatka RodyLounge pozwala zabrać gryzonia w podróż do weterynarza.

5
Mirka dnia 2020-06-10 dodał komentarz o tytule: Najlepsze klatki
Opinia zweryfikowana zakupem

Odkąd odkryłam klatki RodyLounge, nie wybrałabym innych. Obawiałam się, że materiał będzie się przebarwiał, ale nie jest tak.