TropiDog

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
TropiDog

Smakowita, mięsna i w dobrej cenie
Sucha karma klasy premium, sporządzona na bazie jagnięciny, wołowiny lub drobiu to doskonały wybór dla wymagających psów. Duża zawartość kusi jakością smakiem, a także dobrą ceną. Karma TropiDog, dostępna w bogatej ofercie naszego sklepu.

Pies nakarmiony to pies zadowolony
U zwierząt, podobnie jak u ludzie - przez żołądek do serca. Na pewno powiedzenie to sprawdza się wówczas, gdy pies dostaje posiłek najwyższej jakości, skomponowany z doskonałych składników. Ten cel przyświęca polskim producentom karmy TropiDog Premium. Polski producent zrobił świetny krok wypuszczając na rynek b. dobry produkt zyskujący coraz większą rzeszę klientów.

Szeroki wybór dla psa smakosza
W naszym sklepie znaleźć można duży wybór smaków i rodzajów Dostępna w rozmaitych wielkościach, z przeznaczeniem zarówno dla szczeniąt, jak i większych oraz dorosłych psów, sprzedawana jest w atrakcyjnych pakietach z gratisami do wyboru (największe paczki).

Pies szczęśliwy, pan zadowolony
Karma TropiDog Premium jako nowoczesny produkt dla małych i dużych psów stworzona została z najwyższą starannością. Zdrowie czworonożnego pupila jest najważniejsze - dlatego warto karmić go tym, co najlepsze. Polecamy dobrą, polską markę Tropidog - nie bój się spróbować.