Nestor

Nestor – z natury dobre!

Nestor to firma zajmująca się produkcją kolb ziarnowych dla gryzoni i ptaków, suchej karmy i smacznych przekąsek. Wszystkie pokarmy i odżywki oparte są na tradycyjnych technologiach i naturalnych składnikach. Kolby powstają dzięki procesowi wypieku i są pozbawione sztucznych spoiw.

Wybierz zdrowy deser dla swojego gryzonia – tylko Nestor

Kolby to wspaniały przysmak dla gryzoni, będący źródłem niezbędnych witamin, mikro- i makroelementów i cennego wapnia. Ich gruba powłoka z wyselekcjonowanych ziaren sprawia, że jest także najlepszym sposobem pozbycia się przerostów siekaczy u gryzoni. Producent przygotował pełne ziaren kolby dla ptaków dobrane zgodnie z upodobaniami i potrzebami każdego kanarka i papużki.

W ofercie znajdziesz bombonierki dla gryzoni, królików i papużek w różnych smakach: jajecznym, biszkoptowo-owocowym, miodowym, orzechowym, owocowym, warzywnym i popcornu z warzywami.

Nestor to nieocenione źródło witamin dla Twojego zwierzaka

Nestor to nie tylko smaczne i zdrowe kolby, ale także pełnowartościowa karma dla gryzoni, królików i papug, a także witaminy i suszone owoce, aby Twój pupil był zawsze zdrowy, najedzony i szczęśliwy.

Pokazuje 1 - 20 z 106 elementów