over zoo

Over Zoo – z myślą o zwierzakach domowych

Over Zoo to polska marka stworzona z myślą o kotach, psach oraz innych domowych czworonogach. W trosce o higienę i bezpieczeństwo zwierząt przygotowywane są produkty pielęgnacyjne, i ochronne przeznaczone do użytku domowego, specjalistyczne środki dedykowane dla lekarzy weterynarii oraz preparaty stosowane w salonach groomerskich.

Profilaktyka, pielęgnacja i ochrona – Over Zoo

W ofercie Over Zoo znajdziesz szeroką gamę szamponów i odżywek dla zwierząt domowych. Odżywki zawierają proteiny wełny kaszmirskiej dostosowane do poszczególnych rodzajów sierści i ras zwierząt, aby każdy właściciel czworonoga znalazł coś dla siebie.

Over Zoo proponuje także produkty do higieny oczy, uszu, zębów, łap i skóry czworonogów, na bazie bezpiecznych dla zwierząt naturalnych składników. Dla lepszej ochrony Twojego czworonoga przygotowane zostały obroże ochronne z naturalnymi olejkami eterycznymi odstraszającymi owady.

Over Zoo – wszystko dla Twojego czworonoga

Dobro zwierząt dla Over Zoo jest priorytetem, dlatego do produkcji specyfików wykorzystywane są tylko najwyższej jakości surowce, ekologiczne ekstrakty i innowacyjne rozwiązania.

Pokazuje 1 - 20 z 79 elementów