na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 96 elementów
Kolby

Kolba dla chomika (w przypadku marki Vitapol - Smakers) to specjalnie przygotowany pokarm / przysmak dostępny w różnych wersjach smakowych.
Właściwie zbilansowana dieta jest niezwykle ważna dla chomików, ponieważ wpływa ona na ich ogólny stan zdrowia. Urozmaicony jadłospis to najlepszy sposób na dostarczenie gryzoniowi odpowiedniej ilości substancji odżywczych, które są niezbędne do jego prawidłowego rozwoju. Często sami nie jesteśmy w stanie zapewnić pupilowi odpowiedniej jakości składników, warto skorzystać ze sprawdzonych gotowych rozwiązań.

Przysmaki dla gryzoni, czyli smakowita kolba dla chomika

W skład kolby dla chomika wchodzi mieszanka naturalnych i pożywnych surowców, dzięki czemu gryzoń będzie zajadał je ze smakiem. Składniki te zostały starannie dobrane zgodnie z potrzebami i upodobaniami każdego gryzonia. Najlepiej kupować kolby w różnych wersjach smakowych, dzięki czemu pupil będzie miał zapewnione urozmaicone menu. Chomik ma zawsze dostęp do jedzenia, co jest korzystne dla właścicieli, którzy nie muszą już tak często go karmić. Drewniana listewka w kolbie pozwala ścierać przerosty siekaczy, ponadto chomik musi ziarenka wyskubać samodzielnie, czyli tak jak robiłby to w swoim naturalnym środowisku. Staje się więc to dla niego świetną zabawą, która sprawia mu radość. Zapewniamy gryzoniowi nie tylko wysokiej jakości źródło energii oraz składników odżywczych, ale także doskonałą rozrywkę.