Ontario

Katalog

Włączone filtry:
Producent
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Ontario

Sucha karma dla psa Ontario

Każdy opiekun psa wie, jak ważna jest jego odpowiednia dieta. To właśnie ona stoi za tym, jak dobrze czuje się nasz przyjaciel i w jakim stanie jest jego zdrowie. Karma Ontario to najlepszy produkt na rynku – kupując ją masz pewność, że dbasz o doskonały stan swojego zwierzaka. Nie martw się, że nie będzie mu smakować, aromatyczny zapach i dokładnie wyselekcjonowane składniki sprawią, że Twój pies ją pokocha! Aż ciężko będzie Ci przerzucić się na inne produkty (i dobrze!).

Sucha karma dla psa Ontario produkowana jest według oryginalnych kanadyjskich receptur. Charakteryzuje ją wysoka jakość użytych składników i niezwykła smakowitość, przez którą Twój pies ją pokocha. Współpraca z lekarzami weterynarii podczas opracowywania formuły karmy daje Ci gwarancje tego, że jest odpowiednia dla Twojego zwierzaka. Zdrowe kości, mocna i lśniąca sierść to tylko niektóre z efektów, które możesz uzyskać, stosując dietę Ontario na swoim psie.

Karma Ontoario – najlepsza decyzja

Sucha karma Ontario jest polecana przez doświadczonych psich dietetyków, którzy dobrze wiedzą, co jest najlepsze dla Twojego zwierzaka. To gwarancja wysokiej jakości produktu, w którym znajdują się wszystkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu psa składniki, jak mięso, czy witaminy i minerały. Ontario to sucha karma, składająca się aż w 60% z kurczaka oraz warzyw, których potrzebuje każdy psiak. Dzięki zawartości dobrej jakości mięsa można zapewnić zwierzakowi efektywne, zdrowe żywienie, które ma wpływ na jego samopoczucie, a co za tym idzie – zachowanie.