FILTRY

Producent
 
Opinie o AlleZoo na Opineo.pl
Newsletter
Zobacz

 

Chico

 

Wyprzedaże Allezoo

 

Zobacz

Karma dla kanarka

Kanarki to jedne z chętniej trzymanych w domu ptaków - umilają czas swoim śpiewem i są naprawdę piękne, jednak trzeba zapewnić im odpowiednią karmę dla kanarków. Pokarm powinien zawierać jedynie bezpieczne dla ptaka składniki, a ponad to być pełnowartościowy, by zwierzę pozostało w dobrym zdrowiu i kondycji. Mając to na uwadze przygotowaliśmy bardzo wiele propozycji, spośród których można wybierać.

Zgodnie z naturą

Żywienie kanarka musi być racjonalne - przy braku wiedzy i odpowiedniego pokarmu łatwo go zarówno przekarmić, jak wpędzić w niedobory. Podstawę zdrowej diety stanowią ziarna, jednak ważna jest różnorodność i prawidłowe zbilansowanie składników odżywczych. Istnieją gotowe, bezpieczne mieszanki dzięki którym nie trzeba się martwić o odpowiednią zawartość witamin czy o to, by ptak nadmiernie nie przytył. Dzięki gotowym karmom dla kanarka dodatkowa suplementacja nie jest niezbędna, ponieważ podstawowe potrzeby żywieniowe zwierzęcia zostają zaspokojone - nie trzeba też poświęcać czasu na komponowanie własnych mieszanek.

Bogata oferta

W szerokiej ofercie zapraszamy do wyboru spośród wielu pożywnych mieszanek najlepszych producentów (głównie krajowych). Karma dla kanarka to podstawa jego zdrowia, witalności i kondycji. Warto o tym pamiętać, wybierając mieszanki.

Nasz sklep wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Możesz zablokować pliki cookies w 
ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności 
zamknij