Pet mokra karma dla kota

Katalog

Włączone filtry:
  Producent

  Popularne produkty

  SELECT * FROM `ps_category_product` left join `ps_product` on `ps_category_product`.`id_product` = `ps_product`.`id_product` where `id_category` = 281 and `visibility` = "both" and `active` = "1" order by RAND() limit 2
  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Pet mokra karma dla kota
  5
  Zalewski dnia 2020-09-22 dodał komentarz o tytule: Kupiłem :)
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Już od 4 miesięcy zamawiam karmę w Allezoo. Tym razem zaryzykowałem z Pet. Mokra karma dla kota od tego producenta była dla mnie nieznana do tej pory, ale cena i skład pokarmu są ok, więc spróbowałem. Kociak chyba nie żałuje tego, bo zajada ze smakiem :)

  5
  Marcin dnia 2020-09-29 dodał komentarz o tytule: Ogromny wybór!
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Warto było spróbować czegoś nowego i zamówić pokarm od Pet. Mokra karma świetnie się sprawdza w roli dodatku do diety. Widzę, że mój kot po prostu uwielbia to jedzonko!

  5
  Karolina dnia 2020-10-09 dodał komentarz o tytule: Warto polecić!
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Szukałam odpowiedniej karmy dla mojego kotka bardzo długo aż w końcu trafiłam na AlleZoo i karmę PET! Nie spodziewałam się tak dobrej jakości w niskiej cenie. Myślę, że warto poczekać na przesyłkę.

  5
  Monika P. dnia 2020-10-20 dodał komentarz o tytule: Jest dobrze
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Mój kot w końcu nie grymasi przy jedzeniu, a to za sprawą karmy PET. Spośród wielu karm, których mój kot próbował, ta jest najlepsza. Polecam, 10/10

  5
  Janusz G. dnia 2020-10-23 dodał komentarz o tytule: Najlepsze!
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Można powiedzieć, że jestem tutaj stałym klientem. Tym razem w koszyku była tylko mokra karma dla kota. Pet - wcześniej mi nie znana - teraz jest podstawową karmą.