Josera

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Josera

Dobrze dobrana karma sprawia, że zwierzęta są zdrowe, silne i pełne energii. Firma Josera działa na rynku od ponad 70 lat i zdążyła już zdobyć zaufanie wielu właścicieli czworonogów.

Jak prezentuje się skład karmy?

Karma Josera składa się z naturalnych i wysokowartościowych składników. Nie ma w niej surowców genetycznie zmodyfikowanych, dzięki temu karma dla psa Josera nie powoduje alergii. Pożywienie jest też wolne od pszenicy, soi, barwników i konserwantów.
Produkty firmy Josera są bogate w najpotrzebniejsze składniki, na przykład białko, tłuszcze i włókna surowe, wapń, fosfor, sód i magnez. Mają również dodatki dietetyczne takie jak kwas foliowy, żelazo, biotynę oraz cynk, ale również witaminę A, D3, E i B1.

Czym sugerować się przy wyborze produktów? Przy wyborze odpowiedniej karmy dla psa Josera warto kierować się wiekiem, wielkością, aktywnością oraz wrażliwością na niektóre składniki. Dzięki temu produkt będzie najlepiej dostosowany do wymagań pupila. Duży wybór asortymentu sprawia, że właściciele psów z alergią na kukurydzę lub mięso drobiowe, również znajdą karmę odpowiednią dla swoich czworonogów.

Ochrona już od najmłodszych lat

Karma Josera jest często wybierana przez hodowców, ponieważ to pokarm dostosowany do potrzeb suk w ciąży oraz szczeniąt. Dzięki temu psy już od początkowych faz życia mają zapewniony wartościowy pokarm, który wpłynie pozytywnie na ich kondycję fizyczną i zdrowotną w przyszłości.