Smycze Flexi VARIO

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Smycze Flexi VARIO

Flexi Vario - rewolucja w smyczach automatycznych

Wydawałoby się, że niczego w smyczach automatycznych dla psa wymyślić nie można. Producent smyczy Flexi udowodnił jednak, że to nieprawda. Smycz Flexi Vario to innowacja, która dzięki wspaniałej jakości, innowacyjności, wyglądowi i możliwości rozbudowy zdobyła serca właścicieli i ich psów.

Duża różnorodność, dopasujesz idealnie

Wysokiej jakości automatyczna smycz flexi stworzona jest dla psów różnej wielkości i rasy. Dostępna w rozmaitych wersjach kolorystycznych, różniąca się długością, zachwyci wszystkich posiadaczy czworonogów, marzących o wygodnym i komfortowym spacerowaniu. Korzystając z szerokich możliwości, wybrać można smycz z taśmą lub linką o długości: 3, 5 lub 8 metrów.

Maksimum wygody użytkowania

Codzienne spacery z psem staną się prawdziwą przyjemnością - wystarczy zakup smyczy flexi vario, by móc cieszyć się pełnią wygody zastosowanych rozwiązań. Smycz flexi wyposażona jest w chromowany karabińczyk, regulowany uchwyt, a miękkie elementy w jej konstrukcji sprzyjają codziennemu komfortowi.

Atrakcyjne ceny, polska dystrybucja

Sprzedawane przez nas smycze pochodzą z polskiej dystrybucji. Dzięki czemu możemy zagwarantować dużą dostępność, szybką wysyłkę i atrakcyjne ceny. Dodatkowym atutem w naszym sklepie jest bezproblemowa 2-letnia gwarancja producenta.