Smycze Flexi VARIO

 • atrybut: Antracyt 21,32 zł [-] [+]
  atrybut: Brązowy 21,32 zł [-] [+]
  atrybut: Niebieski 21,32 zł [-] [+]
  atrybut: Różowy 21,32 zł [-] [+]
  atrybut: Czerwony 21,32 zł [-] [+]
  atrybut: Turkusowy 21,32 zł [-] [+]
  atrybut: Czarny 21,61 zł [-] [+]
  0 1 2 3 4 3 Opinie 

  21,32 zł
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • atrybut: Różowy 14,70 zł [-] [+]
  atrybut: Antracyt 14,70 zł [-] [+]
  atrybut: Brąz 14,70 zł [-] [+]
  atrybut: NIEBIESKA 14,70 zł [-] [+]
  atrybut: Czerwony 14,70 zł [-] [+]
  atrybut: Turkusowy 14,70 zł [-] [+]
  0 1 2 3 4 0 Opinie 

  14,70 zł
  Dostępny produkt z innymi opcjami
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Smycze Flexi VARIO

Smycze Flexi Vario - rewolucja w smyczach automatycznych

Wydawałoby się, że niczego nowego w smyczach automatycznych dla psa wymyślić nie można. Producent smyczy Flexi udowodnił jednak, że to nieprawda. Smycz Flexi Vario to innowacja, która dzięki wspaniałej jakości, innowacyjności, wyglądowi i możliwości rozbudowy zdobyła serca właścicieli i ich czworonogów.

Duża różnorodność i doskonałe dopasowanie

Wysokiej jakości automatyczna smycz Flexi Vario stworzona jest dla psów różnej wielkości i rasy. Smycz dostępna jest w rozmaitych wersjach kolorystycznych, różniąca się długością oraz szerokością linki, zachwyci wszystkich posiadaczy czworonogów, marzących o wygodnym i komfortowym spacerowaniu z psem. Korzystając z szerokich możliwości, wybrać można smycz z taśmą lub linką o długości: 3, 5 lub 8 metrów, w zależności od upodobań naszych oraz naszego czworonoga.


Maksimum wygody użytkowania

Codzienne spacery z psem staną się prawdziwą przyjemnością - wystarczy zakup smyczy Flexi Vario, by móc cieszyć się pełnią wygody zastosowanych rozwiązań. Smycz Flexi wyposażona jest w chromowany karabińczyk, regulowany uchwyt, a miękkie elementy w jej konstrukcji sprzyjają codziennemu komfortowi.

Atrakcyjne ceny, polska dystrybucja

Sprzedawane przez nas smycze pochodzą z polskiej dystrybucji, dzięki czemu możemy zagwarantować dużą dostępność, szybką wysyłkę i atrakcyjne ceny. Dodatkowym atutem w naszym sklepie jest bezproblemowa 2-letnia gwarancja producenta.