Obroże, Smycze i Szelki

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 65 elementów
Obroże, Smycze i Szelki

Obroże, smycze, szelki – niezbędne akcesoria do spacerów

W sklepie internetowym Allezoo znajdziesz wszystkie niezbędne przy okazji spacerów ze swoim pupilem akcesoria. Obszerny katalog zawiera produkty wysokiej jakości od najlepszych producentów, które pozwolą Ci zadbać o komfort i wygodę zarówno Twoją, jak i Twojego czworonoga. Obroże, smycze, szelki, a wszystko to w rewelacyjnym stylu!

Nasze artykuły pozwolą na bezpieczne budowanie więzi ze zwierzęciem w czasie wypadów do lasu, parku czy nad morze. Znajdziesz tu artykuły od takich producentów, jak:

  • Trixie – niemiecka firma, założona w 1974 roku, obecnie zaopatrująca sklepy w ponad 80 krajach na całym świecie,
  • Zolux – francuskie, rodzinne przedsiębiorstwo z ponad 80-letnią tradycją dostarczania wysokiej jakości produktów,
  • Flexi-shop – bardzo szybko rozwijający się polski sklep internetowy, oferujący wysokiej jakości smycze.

Ponadto, znajdziesz u nas coś więcej niż tylko przedmioty. Załoga sklepu Allezoo składa się z miłośników zwierząt, dysponujących obszerną wiedzą na temat oferowanych produktów. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami, a nasi pracownicy z przyjemnością Ci pomogą!

Obroże, smycze, szelki i inne niezbędne do spacerów z kotem akcesoria w rewelacyjnej cenie – właśnie to znajdziesz w Allezoo. Z ich pomocą oswoisz swojego pupila z nowym, nieznanym otoczeniem, jednocześnie zapewniając mu bezpieczeństwo. W dodatku wysoka jakość wykonania sprawia, że są to produkty na długie lata użytkowania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą na akcesoria spacerowe dla kotów!