francodex

Francodex – specjalista do spraw zdrowia Twojego pupila

Zdrowie i higiena pupila powinna być najważniejsza dla każdego właściciela zwierzęcia. Warto zadbać nie tylko o dobre żywienie kota, psa, królika, czy chomika, ale także o jego higienę i witalność. Francodex stara się zaspokoić wszelkie potrzeby właścicieli zwierząt, dlatego proponuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji oraz higieny kotów, psów, ptaków, gryzoni, żółwi i innych zwierzaków domowych.

Francodex dla bezpieczeństwa Twoich zwierząt

Francodex tworzy produkty o wysokiej jakości, cechujące się innowacyjnością, aby w pełni zadbać o zdrowie i higienę zwierząt domowych. Preparaty przeznaczone są do wielu różnych gatunków zwierząt, aby każdy właściciel mógł wybrać coś odpowiedniego dla swojego zwierzaka.

A jeśli Twój pupil nie ma czterech łap, tylko płetwy, to także dla niego Francodex przygotował całą gamę specyfików doskonałych do pielęgnacji rybek akwariowych i roślin, a także przygotowania wody.

Francodex to doskonała pielęgnacja Twoich zwierzaków domowych

W ofercie producenta można znaleźć preparaty ułatwiające dbanie o higienę zwierzaka, obroże odstraszające pchły, kleszcze i inne insekty, produkty ułatwiające trawienie, a nawet specyfiki odświeżające oddech, perfumy dla psa, a także szampony i produkty witaminowe.

Pokazuje 1 - 20 z 102 elementów