Sprzątanie i czystość

Sprzątanie i czystość

Zakładając akwarium należy liczyć się z dodatkowymi obowiązkami. Jednym z nich jest dbanie o higienę zbiornika. Chcąc zapewnić naszym rybkom i roślinom odpowiednie warunki życia należy zadbać o właściwą pielęgnację akwarium. Ponadto czyste i zadbane akwaria stanowią ozdobę każdego pomieszczenia. W naszej bogatej ofercie posiadamy akcesoria ułatw...

Zakładając akwarium należy liczyć się z dodatkowymi obowiązkami. Jednym z nich jest dbanie o higienę zbiornika. Chcąc zapewnić naszym rybkom i roślinom odpowiednie warunki życia należy zadbać o właściwą pielęgnację akwarium. Ponadto czyste i zadbane akwaria stanowią ozdobę każdego pomieszczenia. W naszej bogatej ofercie posiadamy akcesoria ułatwiające czyszczenie i pielęgnację akwarium. Przystępując do pracy polecamy wyposażenie się w odmulacz do akwarium. Dzięki użyciu odmulacza do akwarium mamy możliwość czyszczenia żwiru bez wciągania kamieni. Odmulacz do akwarium odsysa zabrudzenia z dna zbiornika, a żwirek pozostaje na swoim miejscu. Czyszczenie za pomocą odmulacza do akwarium jest niezwykle praktyczne, proste i efektywne. Bardzo ważnym etapem czyszczenia zbiornika jest dokładne pozbycie się glonów z szyb za pomocą czyścika do akwarium.
Czyścik do akwarium sprawia, że utrzymanie zbiornika w czystości jest proste i przyjemne. Nie wymaga także moczenia rąk. Najczęściej czyścik do akwarium występuje w formie czyścika magnetycznego oraz czyścika zakończonego żyletką lub gąbką. Pamiętajmy, aby regularnie pielęgnować faunę i florę naszego akwarium, ale również sprzęt i oświetlenie. W ofercie sklepu dostępny jest również czyścik do akwarium na sprężynie do czyszczenia węży i filtrów.

Więcej
Pokazuje 1 - 20 z 25 elementów