Eukanuba sucha karma dla psa

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 31 elementów
Eukanuba sucha karma dla psa

Pies w zależności od wieku ma różne potrzeby żywieniowe. Pokarm jest z kolei podstawa jego zdrowia i witalności. Właściwie dobrana karma dla psa Eukanuba sprawi, że będzie on zawsze gotowy do zabawy i pełen życia - obserwowanie energicznego i zdrowego pupila to przyjemność dla każdego opiekuna. Warto zatem zadbać, by wybrana karma spełniała wszelkie potrzeby psa i była jak najlepszej jakości. Oferowane w naszym sklepie karmy dla psa Eukanuba spełniają oczekiwania nawet bardzo wymagających właścicieli i samych psów.

Karma stosowna do wieku

Młode, dopiero dorastające psy mają swoje szczególne potrzeby. Należy zapewnić im karmę taką jak Eukanuba Junior lub, w przypadku bardzo młodych psów które niedawno były jeszcze karmione przez matkę, Eukanuba Puppy. Specjalne składniki i formuły są jednocześnie delikatne dla żołądków młodych psów, jak i bogate w wartości stymulujące ich zdrowy wzrost. Dorosły pies z kolei potrzebuje energii do codziennej zabawy i eksplorowania świata - zapewni mu to Eukanuba Adult. A gdy pupil ma już swoje lata, szczególną troską trzeba otoczyć jego układ trawienny i stawy - odpowiednia będzie karma Eukanuba Senior.

Szeroki wybór smaków

Wyjątkowy smak, którym odznacza się każdy rodzaj karmy - zarówno Eukanuba Adult, Junior jak i Senior - ma swoje źródło w użytych składnikach. To wysoka zawartość świeżego mięsa z dodatkiem warzyw i olejów, które korzystnie wpływają na sierść, układ trawienny, a także odporność psa. Wszystkie składniki pochodzą z certyfikowanych upraw, a mieszanki są skomponowane z uwzględnieniem najaktualniejszej wiedzy o żywieniu psów w każdym wieku i kondycji zdrowotnej.