karma eukanuba

Karma Eukanuba, by zadbać o zdrowie Twojego psa

Dla producenta karmy dla psów Eukanuba największą wartością jest zadowolenie zwierzęcia oraz satysfakcja właściciela z wysokiej jakości produktów. Do produkcji swoich karm producent wykorzystuje białko pochodzenia zwierzęcego, a nie roślinnego, co o wiele lepiej wpływa na samopoczucie psa i jego ogólną kondycję.

Zróżnicowana oferta karm Eukanuba – każdy znajdzie coś dla siebie

W ofercie znajdziesz przede wszystkim karmy dostosowane do rasy psa i jego wielkości. Każda z karm dopasowana jest do kondycji psa, w tym przypadku dostępne są karmy dla psów z nadwagą i o niskim poziomie aktywności, karmy lekkostrawne, dla psów wrażliwych, ciężko pracujących – pasterskich, myśliwych lub policyjnych. Wszystko zależy od tego, jakiego typu czworonoga posiadasz.

Karma Eukanuba weterynaryjna – najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Specjalistyczna karma weterynaryjna pozwoli uporać się z dolegliwościami, które męczą Twojego psa np. problemy gastryczne, zapalenie skóry, alergie pokarmowe, biegunka, zaparcia, zwyrodnienie stawów, choroby nerek i wątroby. Przy takich schorzeniach, w konsultacji z weterynarzem dobierzecie odpowiednią karmę.

Pokazuje 1 - 20 z 31 elementów