Szampon dla psa Champion

Katalog

Włączone filtry:
  Producent

  Popularne produkty

  SELECT * FROM `ps_category_product` left join `ps_product` on `ps_category_product`.`id_product` = `ps_product`.`id_product` where `id_category` = 133 and `visibility` = "both" and `active` = "1" order by RAND() limit 2
  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  Szampon dla psa Champion

  Szampon Champion i inne preparaty dla wymagających psów

  Wyspecjalizowana, profesjonalna linia szamponów Champion to wielki wybór rodzajów niezastąpionego kosmetyku dla psa. Delikatna skóra zwierząt potrzebuje odpowiedniej ochrony i pielęgnacji - i te zapewnić im może szampon Champion właśnie.

  Szampon do rodzaju sierści dopasowany

  Unikatowa formuła szamponu Champion pozwala na dopasowanie kosmetyku do każdego rodzaju psa. W zróżnicowanym asortymencie rodzajów szamponów znaleźć można i taki dedykowany szczeniętom, psom o puszystej sierści, jak również sierści szorstkiej, krótkiej i gładkiej bądź długiej i miękkiej.

  Ciekawymi pozycjami w ofercie są szampony dedykowane określonej rasie psów: od yorków po shih tzu bądź psów o sierści w danej kolorystyce. To skrojone na miarę produkty dla zaspokojenia wymagających oczekiwań

  Wyspecjalizowana marka psami inspirowana

  Szampon Champion to kompozycja wieloskładnikowa, idealnie pielęgnująca skórę psów i zapewniająca wydobycie naturalnego błysku ich sierści. To produkty z najwyższej półki stworzony z myślą o jak najlepszej dbałości o wygląd naszego pupila.