dolina noteci karma

Dla zadowolenia czworonogów – Dolina Noteci karma

Główną misją marki Dolina Noteci jest zadowolenie zwierzęcych brzuszków, oferowanie zdrowych i pełnowartościowych karm, które poprawią kondycję i jakość życia czworonogów. Marka rozwinęła się na tyle, że rozpoznawalna jest nie tylko w Polsce, ale także zagranicą – w Rosji, Chorwacji, Litwie, Rumunii, Czechach, Estonii, Finlandii i Ukrainie. W ofercie producenta można znaleźć karmy dla szczeniąt, seniorów i psów dorosłych.

Karma Dolina Noteci, bo liczy się przede wszystkim jakość!

Dolina Noteci ma do zaoferowania karmy mokre i suche, których skład zadowoli nie tylko Ciebie, ale i Twoje zwierzę. Mokre karmy posiadają około 65% mięsa w swoim składzie, co przyczynia się do rewelacyjnego samopoczucia zwierzęcia i dobrej kondycji jego układu pokarmowego. Karmy posiadają zróżnicowany skład w zależności od wieku i rasy np. szczenięta, psy dorosłe, rasy małe, psi seniorzy i dorosłe psy.

Naturalne składniki, przygotowywanie karm pod czujnym okiem specjalistów, dobieranie witamin i minerałów – właśnie to wybierasz decydując się na zakup karmy Dolina Noteci.

Pokazuje 1 - 20 z 145 elementów