Przysmaki ze skóry prasowanej dla psa

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 32 elementów
Przysmaki ze skóry prasowanej dla psa

Przysmaki ze skóry prasowanej dla psa – zdrowa i pyszna przekąska

Kości i przysmaki ze skóry prasowanej dla psa to zdrowa i smaczna przekąska, która optymalnie uzupełni codzienny posiłek Twojego czworonoga. Przysmaki ze skóry prasowanej są zdrowe dla psa, zapewniają mu długie zajęcia oraz są naturalnym sposobem wspomagania higieny zębów czworonoga. Przysmaki to nie tylko zdrowa przekąska, która uzupełni dietę Twojego psa. Jest to także gryzak, który zadba o higienę jamy ustnej oraz usunie płytkę i kamień nazębny, który jest główną przyczyną chorób zębów i dziąseł oraz nieświeżego oddechu psa. Gryzaki dadzą także psu satysfakcję i zajęcie na długi czas.

Przysmaki ze skóry prasowanej dla psa. Twój psiak je pokocha!

Przysmaki nie zawierają sztucznych barwników, ulepszaczy ani konserwantów, dlatego są zdrowe dla Twojego czworonoga. Znajdziesz u nas kości wiązane z chlorofilem, które doskonale zwalczają przykry zapach z pyska zwierzęcia. Kości, pałki, piłeczki i buciki wapienne dodatkowo zadbają o zdrowe kości psa, ponieważ wzbogacone są o wapń, który pozytywnie wpływa na rozwój zwierzęcia. Posiadają także właściwości wybielające oraz zalecany jest szczególnie dla szczeniąt.

Wybierzesz u nas przysmaki w różnych kształtach, w zależności od tego, co lubi Twój psiak. Mamy gryzaki w kształcie piłeczek, lizaków, lodów, ringów, kości, a także hod-dogów. Polecamy także pałeczki i kółeczka dla psa w różnych smakach, a także kości nadziewane kaczką czy żwaczami. W naszej ofercie znajdziesz także suszone łapki i żwacze, za którymi psy przepadają.