sucha karma dla buldoga francuskiego

sucha karma dla buldoga francuskiego

Sucha karma dla buldoga francuskiego – stworzona na specjalne potrzeby

Buldogów francuskich nie trzeba specjalnie przedstawiać. Każdy pozna je po charakterystycznych dużych uszach i płaskim pyszczku. Psy tej rasy są małe, dlatego potrzebują specjalnej suchej karmy, z którą bez problemu sobie poradzą. Buldogi francuskie są bardzo chorowite. Często mają problemy z układem pokarmowym. Psy tej rasy nie posiadają amylazy ślinowej, przez co nie są w stanie same rozłożyć skrobi w swojej jamie ustnej. Przez płaski pyszczek niektóre z nich mogą mieć problem z pogryzieniem twardej, suchej karmy.

Dla psów tej rasy wybierz karmę z niską zawartością przetworzonych zbóż. Dzięki temu Twój pies uchroni się od bólów brzucha oraz wzdęć, a Ty unikniesz zbędnych wizyt u weterynarza. Stawiając na karmy najwyższej klasy ze sklepu AlleZoo, zadbasz o zdrowie swojego psa od podszewki, za co na pewno będzie Ci bardzo wdzięczny.

Karma stworzona dla wysoce wrażliwych psów

Buldogi francuskie są bardzo wrażliwe, dlatego ich właściciele muszą zwracać dużą uwagę na suchą karmę, którą im podają. Psy tej rasy, nie dość, że są chorowite, to mają także dużą skłonność do nadwagi. Sucha karma dla buldoga francuskiego z AlleZoo dostarczy Twojemu psu wszystkich najpotrzebniejszych składników, dzięki którym nie będzie miał problemów z układem pokarmowym. Wpłynie także pozytywnie na jego wygląd. Dzięki smukłej sylwetce Twój pies będzie nie tylko świetnie wyglądał, ale także dobrze się czuł.