sucha karma dla labradora

sucha karma dla labradora

Sucha karma dla labradora – wzmacnia organizm

Labradory są rasą dużych psów, które posiadają niezwykle mocne i solidne kości. Również o nie powinieneś zadbać, jeśli chcesz, aby Twój pies trzymał swoją dotychczasową formę. Sucha karma dla labradora z naszej oferty, pomoże Ci wzmocnić jego kostny stelaż dzięki specjalnie wyselekcjonowanym mikroelementom i witaminom. Są niezwykle łagodne i serdeczne, ale uwielbiają ruch! Jeśli zbilansujesz dietę, to Twój labrador będzie miał dużo energii do codziennych zabaw i spacerów.

Pamiętaj, że duże psy mają znacznie większy apetyt, niż przedstawiciele małych ras. Z tego powodu nasz asortyment jest pełen karmy w różnej gramaturze. Będziesz w stanie dobrać wielkość paczki do potrzeb i wieku swojego psa. Z powodu skłonności do dysplazji stawów ważne jest zapewnienie składników wspomagających stawy. Zapraszamy do sklepu Allezoo, w którym znajdziesz idealną karmę dla swojego ukochanego labradora!

Znajdź karmę, której smak sprawi, że Twój pies będzie chętnie jeść!

Labradory mają niestety duże skłonności do wzdęć i problemów żołądkowych, dlatego opracowana dla tej rasy karma jest lekkostrawna i łatwo przyswajalna. Przyjemne w gryzieniu kąski sprawią, że zęby Twojego psa będą stale w dobrej kondycji, a dodatkowo pomogą zniwelować problem kamienia nazębnego. Zwracaj uwagę, aby posiłki były mniej obfite. Dzięki zakupie karmy od renomowanego producenta każda miska będzie wypełniała potrzeby organizmu Twojego psa, a wszystkie porcje zrealizują dzienne zapotrzebowanie na kluczowe składniki odżywcze. Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealną karmę dla swojego labradora!