sucha karma dla maltańczyka

sucha karma dla maltańczyka

Sucha karma dla maltańczyka – zapewnij psiakowi dużo energii

Maltańczyki są pieskami należącymi do psów miniatur. Nie oznacza to jednak, że brakuje im energii lub siły. Bogata w kluczowe mikroelementy dieta wspomoże także ich niesamowitą sierść, która będzie błyszcząca i jedwabista w dotyku. Dodatkowo zapewni Twojemu psu długowieczność, dzięki czemu dożyje u Twojego boku sędziwego wieku.

Idealną bazą żywieniową stanie się sucha karma dla maltańczyka, która pozwoli Twojemu pupilowi pobudzić trawienie poprzez gryzienie małych i twardych kawałeczków. Mają skłonności do alergii pokarmowych, dlatego w sklepie Allezoo znajdziesz karmy bez zbóż i drobiu, a także podaną procentową zawartością białka.

Zadbaj o odpowiednie zrównoważenie diety swojego psa!

Z powodu predyspozycji maltańczyków do otyłości oferowane przez nas karmy nie tylko mają specjalnie wyselekcjonowany skład, ale również podawane w odpowiednich dawkach, będą wspomagać prawidłowy rozwój pieska. Stworzone przez renomowanych producentów mają podane odpowiednie dawkowanie według wagi zwierzęcia, dzięki czemu możesz samodzielnie oszacować odpowiednią ilość posiłków w ciągu dnia. Mają bardzo duży apetyt, dlatego różnorodność smaków w naszej ofercie sprawi, że spożywanie posiłku będzie jeszcze przyjemniejsze. Nie zastanawiaj się dłużej i odwiedź sklep internetowy Allezoo, w którym idealna sucha karma dla maltańczyka czeka na Ciebie!