sucha karma dla yorka

sucha karma dla yorka

Sucha karma dla yorka – stworzona dla terierów

Yorkshire terrier to miniaturowe pieski, które są rozpoznawalne na całym świecie. Nie bez powodu jakiś czas temu były niezwykle popularne i chętnie hodowane. Ich włos mocno przypomina ludzki, dzięki czemu jego naskórek nie wywołuje alergii. Są to pieski zadziorne, zupełnie jak każde terriery, dlatego potrzebują karmy, która zapewni im dobre samopoczucie i da energię do harców.

Są to długowieczne psy, jednak każda rasa ma obciążenia, które sprawiają, że przedstawiciele częściej chorują na konkretne przypadłości. Opracowane w wysokiej jakości karmach, składniki odżywcze i witaminy pozwolą uniknąć chorób i dodatkowych wizyt u weterynarzy. Przejrzyj nasz asortyment, a z pewnością znajdzie się sucha karma dla yorka, którym się opiekujesz!

Zadbaj o dobre samopoczucie swojego psa już dziś!

York potrzebuje dużo ruchu, dlatego powinieneś zwrócić uwagę na karmienie go zgodnie z zapotrzebowaniem, aby pozyskiwał z jedzenia dużo energii. Mają bardzo szybki metabolizm i są w stanie spalić swoją energię w krótkim czasie, dlatego muszą jeść często po małych porcjach. Sucha karma dla yorka z naszego sklepu została specjalnie wyselekcjonowana, aby posiadała małe kawałki, które małe rasy będą w stanie pogryźć bez problemu. Wspomoże to ich trawienie, a Twój piesek będzie wzmacniał ząbki. Sprawdź sklep Allezoo i wybierz pożywienie stworzone wprost dla Twojego ukochanego pupila!