sucha karma dla owczarka niemieckiego

sucha karma dla owczarka niemieckiego

Sucha karma dla owczarka niemieckiego – zdrowa i smaczna

Owczarki niemieckie to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ras na świecie. Ich charakterystyczną cechą jest umięśniona sylwetka, która wymaga od hodowcy wybrania karmy, która będzie budulcem, dla jego ciała poprzez dostarczanie wysokiej jakości mikroelementów i składników wedle jego zapotrzebowania. Z powodu skłonności do wielu schorzeń żołądkowo-jelitowych niezbędna jest odpowiednia dieta, której podstawą będzie pokarm od renomowanego producenta. Jeśli chcesz zadbać o zdrowie swojego pupila, to koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Sucha karma dla owczarka niemieckiego pomoże Ci zapewnić mu prawidłową dietę!

Ta rasa należy do psów atletycznych, które potrzebują wypełnienia dziennego zapotrzebowania w kluczowe składniki odżywcze. Przez ich podatność na skręty żołądka, musisz zwracać uwagę na to, aby posiłki były mniej obfite i częstsze. W pełni wystarczy od 350 do 400 gramów suchej karmy dziennie, a taką ilość zapewnią oferowane przez nas różne gramatury i smaki. Twój pies będzie jadł z przyjemnością!

Z powodu zupełnie innego dobory składników w porównaniu do innych ras – zwracaj uwagę na informacje od producenta. W sklepie Allezoo znajdziesz karmę dopasowaną do potrzeb Twojego psa oraz jego walorów smakowych. Sucha karma dla owczarka niemieckiego za naszej oferty pozwoli Ci utrzymać go w najlepszej formie i pełnym zdrowiu. Zapraszamy do naszego sklepu!