ubranka dla jamnika

ubranka dla jamnika

Ubranka dla jamnika – ciepłe i wygodne

Każdy lubi być ubrany odpowiednio do pogody. Nie zapominajmy, że nasze pupile, tak samo, jak my, odczuwają zimno. Warto zadbać o komfort swojego psa nie tylko w zimę. Ubranko przyda się także na wiosnę czy jesień. Chłodnie dni zdarzają się u nas dość często. Deszcz, śnieg, grad, wiatr – te zjawiska pogodowe często zaskakują w najmniej oczekiwanych momentach. Wybierając się na spacer z psem w chłodniejszy dzień, warto ubrać swojego czworonoga w wygodne ubranko z elastycznym zapięciem. W naszym sklepie właściciel każdego jamnika znajdzie wiele modeli ubranek dla swojego pupila. Na Allezoo znajdziesz ciepłe sweterki, kurtki, kamizelki odblaskowe, kubraczki i płaszczyki przeciwdeszczowe. Wybór jest naprawdę spory!

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego psa

Ubranka dla jamnika z Allezoo są stylowe i bardzo solidne. Wybierając te z elementami odblaskowymi dodatkowo zapewnisz swojemu psu bezpieczeństwo. Spacery podczas długich, ciemnych wieczorów ze względu na ograniczoną widoczność, są dość niebezpieczne. Dzięki elementom odblaskowym Twój pupil będzie widziany z daleka!

W naszym sklepie znajdziesz ubranka w wielu rozmiarach, od rozmiaru XS do rozmiaru 3XL. Posiadamy ubranka w wielu kolorach i o różnych wzorach. Są bardzo ciepłe i uchronią Twojego czworonoga przed zmarznięciem. Spacery w chłodne dni nie muszą być krótkie i szybkie, jeśli Twój pies będzie odpowiednio zabezpieczony przed mrozem.